1996-ban másoddiplomás képzés keretében a GATE Gazdaság- és Társadalomtudományi Karán az elsők között szereztem munkavállalási tanácsadó diplomát.

24 évig köztisztviselői jogviszonyban Veszprém Megyei Munkaügyi Központ Veszprémi Kirendeltségén dolgoztam tanácsadó munkakörben.

• Részt vettem minden központi programban a kirendeltségen, humán szolgáltatások nyújtásával.
  • Veszprémben, kezdetben a pályakezdők elhelyezkedését segítő program teljes kirendeltségi koordinálását végeztem.
  • Majd az álláskereső klub munkáját segítettem.
  • Részt vettem a FIT veszprémi kialakításában, később a RIC munkájába kapcsolódtam be.
  • Végül nyugdíjazásomig foglalkozási rehabilitációs szakértő voltam a rehabilitációs bizottságokban.

Tanácsadó szakmai munkámhoz korábban is sok segítséget kaptam az akkor megalakuló Kontakt Alapítványtól. 2019 januártól több éves tapasztalatommal, örömmel kapcsolódom be az alapítvány munkájába.