1989-ben végeztem az egri Ho Si Minh Tanárképző Főiskola történelem – népművelés szakán, majd 2001-ben a budapesti Közgazdasági és Államigazgatási Egyetemen szociális szakigazgatás- szervező szakképzettséget szereztem. Szociális – gyermekvédelem területén dolgoztam 17 évet.
2004-2006 között mentorként részt vettem a „Munkanélküliek foglalkoztatása a pásztói kistérség szociális ellátórendszerében” címmel megvalósuló PHARE-ESZA programban, melynek során 57 munkanélküli foglalkoztatására, képzésére került sor.
2014- 15 között a Kontakt Alapítvány munkatársaként, mentorként dolgoztam a TÁMOP – 1.4.3-12/1 számú KOMP-HÁZ – Komplex Fejlesztő Ház – tartósan állást keresők képzése, valamint munkaerőpiacon történő elhelyezkedésük segítése a Pásztói kistérségben, című projektben. Mentori feladataim közé tartozott a program célcsoportjaihoz tartozó emberek felkutatása és bevonása, egyéni tanácsadások, csoportfoglalkozások megtartása, az ügyfél motivációjának (képzés, munkavállalás) fenntartása, elhelyezkedésének segítése, támogatása.
Jelenleg is az alapítvány munkatársaként, a TOP 5.1.2.-15 számú ” Nógrádi Szabad Vállalkozási Zóna Helyi Foglalkoztatási Paktum” elnevezésű projektben dolgozom mentorként. A Kormányhivatallal együttműködve ellátom a programban résztvevők mentorálását, a bevonástól a képzésben való részvételen keresztül a munkahelyi beilleszkedés és foglalkoztatásban maradás segítését.