Főiskolai tanulmányaimat 2009-ben a Szent István Egyetem Gazdaság és Társadalomtudományi Karán végeztem, Munkavállalási Tanácsadó szakon. 2003-tól folyamatosan munkaerő-piaci programokban vettem részt, hazai támogatások és Uniós projektekben egyaránt. Így a projektekben meghatározott hátrányos helyzetű célcsoportjainak mindegyikével dolgozhattam, pályakezdő álláskeresőktől a megváltozott munkaképességű álláskeresőkig.

Szakmai tapasztalatot szerzetem, Önkormányzatoknál, Civil Szervezetnél, és Kormányhivatalnál, Hivataloknál egyaránt. Humánszolgáltatás területén 15 éves szakmai múlttal rendelkezem. Több Uniós projektben részt vállaltam, többféle területen, mint például, mentor, szakmai asszisztens, projektmunkatárs, koordinátor, tanácsadó. Humánszolgáltató, tanácsadói tevékenységemet a Nógrád Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központ Balassagyarmati Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán kezdtem meg, majd Civil szervezetnél és a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóságon folytattam tovább. Szolgáltatás nyújtás tekintetében tapasztalatom van rehabilitációs tanácsadásban, munkatanácsadásban, álláskeresési tanácsadásban, pályatanácsadásban, munkaerő-piaci információnyújtásban, mentorásásban. A csoportfoglalkozások tekintetben, szakmai gyakorlattal rendelkezem, álláskeresési technikák, pályaválasztási, reintegráló, motivációs, személyiségfejlesztő, foglalkozási információs tanácsadások mindegyikében.

Projektmunkáim során mind a projekt megvalósításban, és a humánszolgáltatói feladatokban részt vettem, így átfogó ismerettel rendelkezem a programok lebonyolításában. Szakmai elhivatottságomnak érzem, hogy a legjobb tudásom szerint előmozdítsam a hátrányos helyzetű emberek élethelyzetének javítását a fiatalok esetében a társadalom értékes tagjaivá válását.
Jelenleg az alapítványnál a „Munkáért Nógrádban” projektben, szakértőként kezdtem meg tevékenységemet.