A Szent István Egyetem Alkalmazott Bölcsészeti Kar Andragógia szakán végeztem 2009-ben.
Pályám kezdetén tudományos, szabadidős programok szervezésével, a felnőttképzésben tanulni vágyó fiatalokkal és felnőttekkel foglalkoztam. Lehetőségem volt NCA, NEA pályázatok írásában és megvalósításában, valamint egy TÁMOP-5.2.5 számú projektben koordinátorként hátrányos helyzetű fiatalokkal, külső szakmai megvalósítókkal együttműködve dolgoztam.
Az alapítvány 2014 – 2015 között megvalósított TÁMOP-1.4.3 számú projektjében mentori feladatokat láttam el. Munkámhoz tartozott a pásztói járásban élő, a célcsoportba tartozó álláskereső ügyfelek felkutatása, esetenként képzésbe és munkába való visszatérésének segítése egyéni és csoportos tanácsadások tartásával.
Jelenleg a TOP-5.1.2 Nógrádi Szabad Vállalkozási Zóna elnevezésű projektben, mentorként támogatom a programba vont személyek sikeres munkahelyi beilleszkedését.