Az Incorpora programban hátrányos helyzetben élő emberek munkához jutását segítjük, egyesítve a munkáltatói és társadalmi érdekeket. Ingyenes szolgáltatásunk során egy átfogó folyamatot kínálunk a vállalatoknak a kiválasztástól a munkahelyi beilleszkedés támogatásáig. A munkáltatókkal tapasztalt szakemberek, úgynevezett integrációs menedzserek dolgoznak együtt, akik különböző érintetti csoportok – megváltozott munkaképességűek, különösen a fogyatékkal élők, nők, pályakezdő fiatalok és mélyszegénységben élők – munkaerőpiaci integrációjának szakértői. Az Incorpora által biztosított felelős foglalkoztatási forma számos előnnyel jár egy munkáltató számára és új lendületet ad a társadalmi fenntarthatósági törekvéseknek.

Az Incorpora programot 10 éve vezették be Spanyolországban és egyedülálló sikert tud felmutatni: több mint 35 ezer csatlakozott vállalat, közel 370 civil szervezet és közel 100 ezer elhelyezett munkavállaló. Magyarországon a helyi viszonyokhoz igazítva indult el a program hét civil szervezet bevonásával:

• Kontakt Alapítvány
  • Diverzitás Alapítvány
  • Egyszülős Központ
  • Máltai Gondoskodás Nonprofit Kft.
  • Menhely Alapítvány
  • Motiváció Alapítvány