Magamról

2003-ban végeztem Esztergomban, német nemzetiségi tanító szakon. 4 év általános iskolai tanítás után szülővárosomban, a Balassagyarmati Munkaügyi Központban helyezkedtem el, ahol a TÁMOP – 1.1.1 projekt koordinátoraként 3 évig, 3 városban – Szécsényben, Rétságon és Balassagyarmaton – dolgoztam a megváltozott munkaképességű ügyfelek munkaerő-piacra való visszailleszkedésén.

7 évig foglalkoztam különböző projektek keretén belül megváltozott munkaképességű ügyfelekkel, így kerültem kapcsolatba a Kontakt Alapítvány munkatársaival, akikkel 2 évig összhangban dolgoztunk a VEKOP – 7.1.3 programban.

Az Alapítványhoz 2018. augusztusában csatlakoztam, ahol jelenleg a TOP – 5.1.2 projekt, Foglalkoztatási Paktum alapítványi koordinátora vagyok Nógrád Megyében.