Az Eszterházy Károly Főiskola természettudományi karán végeztem 2010-ben, biológia-földrajz szakos tanárként.

Már gyermekkorom óta kapcsolatban vagyok civil szervezetekkel, meghatározó irányvonalat képviselt és képvisel jelenleg is a hátrányos helyzetű emberek támogatása, segítése a pályám során.

Szakmai tapasztalatomat elsősorban a Nógrád Megyei Cigány Kisebbségi Képviselők és Szószólók Szövetségénél szereztem, kezdetben, mint foglalkoztatás-szervező, majd tanoda mentor, tanoda koordinátor, és tanoda pedagógus munkakörökben, uniós projektekkel foglalkoztam (TÁMOP 5.3.6., TÁMOP 2.1.6., TÁMOP 1.1.2., TÁMOP 3.3.7.)

A Nógrád Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központ Bátonyterenyei Kirendeltségén közfoglalkoztatás-szervezőként, esetmenedzserként dolgoztam.

Több uniós pályázat lebonyolításában vettem részt tanárként, gyermekekkel, felnőttekkel, gimnazistákkal egyaránt együtt dolgoztam (Türr István Képző és Kutató Intézet, Ringroup Oktató Kft., Dr. Ámbédkár Gimnázium)

A Bartók Térségi Általános Iskola Móra Ferenc tagintézményében tanárként 3 évig dolgoztam.

Az Alapítványnál 2019 február elsejével kezdtem tevékenykedni, szakértőként. Salgótarján térségében élő hátrányos, illetve halmozottan hátrányos helyzetű célcsoporttal foglalkozom, melynek keretében az ügyfeleknek személyre szabott tanácsadási formákkal segítek munkaerő-piaci helyzetük javításában.

Az évek során jó kapcsolati hálót sikerült kialakítanom a térség intézményeivel, dolgozóival, civil szervezetekkel, és természetesen magukkal az ügyfelekkel is.